Proponujemy warkoczyki klasyczne z trzech pasemek włosów, kinky twists z dwóch pasemek, oraz rzadko spotykany splot z czterech pasemek.

 

Cena warkoczyków rośnie lub maleje proporcjonalnie do ilości i długości warkoczyków. Zależy też od rodzaju wykonywanego splotu.

 

Standardowo zaplatamy 180 - 200 warkoczyków. Ilość i grubość dobieramy według charakteru i kondycji włosów naszych klientek. Przy włosach bardzo gęstych zaplatamy ponad 200 warkoczyków.

 

Czas wykonania usługi również zależy od ilości, długości i typu warkoczyków.

Aby zapleść warkoczyki zwykłe (z trzech pasemek) do pasa potrzebujemy ok. 8-9 godzin. Przy włosach bardzo gęstych cały proces może przedłużyć się do 10 godzin.

 

Długi czas wykonania  przekłada się na jakość, ponieważ staramy się zaplatać warkoczyki cienkie i w jak największej ilości. Warkoczyki są odpowiednio zaplecione i nie są luźne, dzięki czemu nie zsuwają się, a przez to że nie są grube nie obciążają za mocno cebulek.

 

Najbardziej czaso- i pracochłonne są sploty z czterech pasemek.

 

W przypadku projektów specjalnych koszt realizacji do uzgodnienia.

 

UWAGA!

W międzyczasie proponujemy ciepły wegetariański posiłek i korzystanie z naszej filmoteki. Spędzamy ze sobą cały dzień i staramy się dbać o miłą atmosferę, żeby czas mijał nam szybciej i przyjemniej. Do zobaczenia!

 

 


WARKOCZYKI KLASYCZNE - DO PASA: 450 ZŁ, DO RAMION: 400 ZŁ
WARKOCZYKI KLASYCZNE - DO PASA: 450 ZŁ, DO RAMION: 400 ZŁ
DREDLOKI PROSTE
DREDLOKI PROSTE
DREDLOKI KRĘCONE
DREDLOKI KRĘCONE

Ściąganie warkoczyków: 100 - 250.